Widok strony

Adres:
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii
z siedzibą w Siedlcach
ul. Kazimierzowska 29
08-110 Siedlce
NIP:821-20-68-188

tel. 25 632 64 59, fax 25 632 55 84

e-mail: wiw@wiw.mazowsze.pl

 

Godziny pracy urzędu:

poniedziałek - piątek   8:15 - 16:15

Pracownik lub pracownicy wyznaczeni przez Mazowieckiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii przyjmują obywateli w sprawach interwencji, skarg i wniosków w dniach i godzinach pracy Inspektoratu. Wyznaczony pracownik przyjmuje obywateli w poniedziałki także po godzinach pracy, do godziny 17:00

 


 
 

Załatwianie spraw

 



Wykaz telefonów
stacjonarnych i wewnętrznych pracowników


Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii
z/s w Siedlcach :

                                                                                                                                                   

 

 
                                                                                                                                                  

Powrót na górę


 

 

 

Mazowiecki Wojewódzki Lekarz Weterynarii

 tel. 25 632 64 59, fax 25 632 55 84

 

 lek. wet. Paweł Jakubczak

 

 

 

Zastępca Mazowieckiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii

 tel. 25 632 64 59, fax 25 632 55 84

 

 lek. wet. Anna Duras

 

 


 

 

                                                                                                  

Powrót na górę



Zespół ds.bezpieczeństwa żywności

tel. 25 632 64 59, fax 25 632 55 84

 

 

Paweł Walęcik
wojewódzki inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

kierownik ds. kontroli


tel. 25 632 64 59 w.38
e-mail: walecik@wiw.mazowsze.pl

Dorota Pilich
starszy inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

tel. 25 632 64 59 w.16
e-mail: pilich@wiw.mazowsze.pl

Paulina Kiwacz
inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

tel. 25 632 64 59 w.19
e-mail: kiwacz@wiw.mazowsze.pl

Joanna Adamkiewicz
starszy inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

tel. 25 632 64 59 w.19
e-mail: adamkiewicz@wiw.mazowsze.pl

Marcin Bareja
inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

tel. 25 632 64 59 w.18
e-mail: bareja@wiw.mazowsze.pl

Beata Florczak
inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

tel. 25 632 64 59 w.16
e-mail: florczak@wiw.mazowsze.pl

Milena Masłowska
starszy inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

tel. 25 632 64 59 w.18
e-mail: maslowska@wiw.mazowsze.pl

 


 



Zespół ds. pasz i utylizacji

tel. 25 632 64 59, fax 25 632 55 84

 

Ewa Kunaszyk
wojewódzki inspektor weterynaryjny ds.
pasz i utylizacji
tel. 25 632 64 59 w.82
e-mail: kunaszyk@wiw.mazowsze.pl

Michał Batowski
starszy inspektor weterynaryjny ds. pasz i utylizacji

tel. 25 632 64 59 w.40
e-mail: batowski@wiw.mazowsze.pl


 

 

 

                                                                                                                                                   

Powrót na górę


 


Zespół ds. zdrowia i ochrony zwierząt

tel. 25 632 64 59, fax 25 632 55 84

 

Monika Skowron
wojewódzki inspektor weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt

tel. 25 632 64 59 w.76
e-mail: skowron@wiw.mazowsze.pl

Marzena Jędrzejewicz-Jurzyk
starszy inspektor weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt

tel. 25 632 64 59

Anna Rumińska
inspektor weterynaryjny ds. higieny materiału biologicznego

tel. 25 632 64 59

Urszula Gałat
starszy inspektor weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt

tel. 25 632 64 59 w.89
e-mail: galat@wiw.mazowsze.pl

Paulina Kowalik
inspektor weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt

tel. 25 632 64 59 w.77
e-mail: kowalik@wiw.mazowsze.pl

Ewa Korzeniewska
inspektor weterynaryjny ds. identyfikacji i rejestracji zwierząt oraz wymogów wzajemnej zgodności

tel. 25 632 64 59 w.86
e-mail: korzeniewska@wiw.mazowsze.pl

Anna Kudelska
starszy inspektor weterynaryjny ds. ochrony zwierząt
tel. 25 632 64 59 w.80
e-mail: kudelska@wiw.mazowsze.pl

Urszula Tywoniuk
inspektor weterynaryjny ds. ochrony zwierząt

tel. 25 632 64 59 w.73
e-mail: tywoniuk@wiw.mazowsze.pl

Anna Łubkowska
inspektor weterynaryjny ds. ochrony zwierząt

tel. 25 632 64 59 w.45
e-mail: lubkowska@wiw.mazowsze.pl

Andrzej Kanabrodzki
inspektor weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt
tel. 25 632 64 59 w.81
e-mail: kanabrodzki@wiw.mazowsze.pl

Mariusz Rawa
starszy inspektor weterynaryjny ds. ochrony zwierząt

tel. 25 632 64 59 w.84
e-mail: rawa@wiw.mazowsze.pl

  Sylwia Popiołek-Kobylarz
inspektor weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt

e-mail: kobylarz@wiw.mazowsze.pl

tel. 25 632 64 59 w.70

Sylwia Zalewska-Moroń
starszy inspektor weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt

e-mail: zalewska@wiw.mazowsze.pl

tel. 25 632 64 59 w.70

 

 

 

Powrót na górę


 


Zespół ds. nadzoru farmaceutycznego

tel. 25 632 64 59, fax 25 632 55 84

 

Małgorzata Wasiluk
wojewódzki inspektor weterynaryjny ds. nadzoru farmaceutycznego

tel. 25 632 64 59 w.67
e-mail: wasiluk@wiw.mazowsze.pl

Agata Madeja
starszy inspektor weterynaryjny ds. nadzoru farmaceutycznego

tel. 25 632 64 59 w.48
e-mail: madeja@wiw.mazowsze.pl


 

Powrót na górę


 


Zespół ds. audytu kontroli urzędowych

tel. 25 632 64 59, fax 25 632 55 84

 

Wiesław Twaróg
wojewódzki inspektor weterynaryjny ds. audytu

tel. 25 632 64 59 w.52
e-mail: twarog@wiw.mazowsze.pl

 

                                

 

                                                                                                                                                   

                                                                                                                                                  

Powrót na górę


 

 

 

Zespół ds. obsługi prawnej

tel. 25 632 64 59, fax 25 632 55 84

 

 


Urszula Księżopolska - referent prawny

tel. 25 632 64 59 w.46

e-mail: ksiezopolska@wiw.mazowsze.pl

 

 

 stanowiska ds. pracowniczych

 

Edyta Stefanowicz
starszy specjalista ds. pracowniczych

tel. 25 632 64 59 w.33
e-mail: stefanowicz@wiw.mazowsze.pl

Anna Wyżywniak
specjalista ds. pracowniczych

tel. 25 632 64 59 w.29
e-mail: wyzywniak@wiw.mazowsze.pl

Monika Wójcik
starszy specjalista ds. pracowniczych

tel. 25 632 64 59 w.41
e-mail: wojcik@wiw.mazowsze.pl

 

                                                                                                                                                  

 

Powrót na górę


 

Zespół ds. finansowo-księgowych

tel. 25 632 64 59, fax 25 632 55 84
e-mail: finanse@wiw.mazowsze.pl

Monika Gmitrzak
Główny Księgowy- tel. 25 632 64 59 w.14

Małgorzata Kondraciuk
z-ca głównego księgowego- tel. 25 632 64 59 w.54

Iwona Rybak
specjalista ds. finansowo-księgowych - tel. 25 632 64 59 w.15

Wanda Kowalczuk
specjalista ds. finansowo-księgowych - tel. 25 632 64 59 w.17
e-mail: kowalczuk@wiw.mazowsze.pl

 Łukasz Woźniakowski
specjalista ds. księgowości - tel. 25 632 64 59 w.56
e-mail: wozniakowski@wiw.mazowsze.pl

Wioleta Marton
specjalista ds. finansowo-księgowych - tel. 25 632 64 59 w.57
e-mail: marton@wiw.mazowsze.pl

Katarzyna Madziar
specjalista ds. finansowo-księgowych - tel. 25 632 64 59 w.66

Magdalena Kondraciuk
specjalista ds finansowo-księgowych - tel. 25 632 64 59 w.55


Aneta Kuś
specjalista ds. finansowo-księgowych - tel. 25 632 64 59 w.57

 

                                                

Powrót na górę



Zespół ds.administracyjnych

tel. 25 632 64 59, fax 25 640 70 87

 

Marcin Rymuszka
kierownik zespołu ds. administracyjnych
tel. 25 632 64 59 w.43
e-mail: rymuszka@wiw.mazowsze.pl

Alicja Bałazy
starszy specjalista ds. administracyjnych
tel. 25 632 64 59 w.20
e-mail: balazy@wiw.mazowsze.pl 

Piotr Pośrednik
starszy specjalista ds. administracyjnych

tel. 25 632 64 59 w.32
e -mail: administracja@wiw.mazowsze.pl

Bogumiła Krasuska
specjalista ds. administracyjnych

tel. 25 632 64 59 w.37
e-mail: krasuska@wiw.mazowsze.pl

Łukasz Majewski
specjalista ds. administracyjnych
tel. 25 632 64 59 w.36
e-mail: majewski@wiw.mazowsze.pl

Małgorzata Kolczak
stanowisko ds. obsługi sekretariatu - sekretarka

tel. 25 632 64 59 w.11
e-mail: wiw@wiw.mazowsze.pl

Artur Ładak
specjalista ds. administracyjnych
tel. 25 632 64 59 w.99
e-mail: ladak@wiw.mazowsze.pl

 

Anna Ignaciuk-Mazur
specjalista ds. administracyjnych

tel. 25 632 64 59 w.49
e-mail: ignaciuk@wiw.mazowsze.pl

Krzysztof Paczuski
referent ds. administracyjnych
tel. 25 632 64 59 w.21
e-mail: paczuski@wiw.mazowsze.pl

 

Wojciech Krasuski
specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracyh
tel. 25 632 64 59 w.35

e-mail: krasuski@wiw.mazowsze.pl

 

stanowiska ds. obsługi informatycznej

 Piotr Laprus
starszy informatyk

tel. 25 632 64 59 w.26
e-mail: infor@wiw.mazowsze.pl


Dariusz Nurzyński
starszy informatyk

tel. 25 632 64 59 w.72
e-mail: nurzynski@wiw.mazowsze.pl

                                                                                                                                                   

Powrót na górę


 


Samodzielne stanowisko ds.ochrony informacji niejawnych i ds. obronnych

tel. 25 632 64 59, fax 25 632 55 84

 

Wojciech Krasuski
specjalista ds. ochrony informacji niejawnych i ds. obronnych
tel. 25 632 64 59 w.35


e-mail: krasuski@wiw.mazowsze.pl

 

 

                                                                                                                                                   

Powrót na górę


 

                                                                                    

 


TELEFON ALARMOWY W SPRAWIE CHORÓB ZAKAŹNYCH

 


wojewódzki inspektor ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt

Monika Skowron
tel. 694 465 885


inspektor weterynaryjny ds. ochrony zwierząt